Výsledky

Naše výsledky

  • Hausnerův pohár  2018 – 27.1.2018
    • Martin Pokorný: 1. místo kata masters
    • Roman Janík: 2. místo kata senior, 3. místo kumite senior
    • Jana Nguyenová: 3. místo kata juniorky
    • Filip Tošner: 3. místo kumite junior
    • Tomáš Malík: 3. místo kata masters
    • Miroslav Kotík: 3. místo kata veteran
  • Vánoční oddílový pohár – 12.12.2017
    • David Vojáček: 1. místo kata chlapci
    • Jakub Válka: 2. místo kata chlapci
    • Petr Daniel: 3. místo kata chlapci
    • Jana Nguyenová: 1. místo kata dívky
    • Aneta Vojáčková: 2. místo kata dívky
    • Gabriela Válková: 3. místo kata dívky
  • Pohár brněnského draka 2017 – 25.11.2017
    • Pavel Halva: 1. místo kata senioři
    • Jakub Válka: 4. místo kata kadeti
  • Hausnerův pohár 2017 – 28.1.2017: kompletní výsledková listina
    • Martin Pokorný: 1. místo kata masters
    • Miroslav Kotík: 3. místo kata veteran
    • Martin Špaček: 2. místo kumite masters
    • Miroslav Vajbar: 3. místo kumite masters
    • Roman Janík: 3. místo kumite seniorů
  • Hausnerův pohár 2016 – 30.1.2016: kompletní výsledková listina
    • Franz Hinterleitner: 2. místo kata veteran
    • Tomáš Malík: 2. místo kata masters
    • Miroslav Kotík: 3. místo kata veteran
    • Martin Pokorný: 1. místo kumite master, 3. místo kata master
  • Ledeč Cup 2015 – 13.6.2015: kompletní výsledková listina
    • Patrik Střelec: 3. místo kata senioři, 3. místo kumite senioři
    • Martin Flekal: 2. místo kumite junioři
    • Martin Špaček: 2. místo kumite senioři
    • Zdeňka Chmelařová: 3. místo kata juniorky
  • Hausnerův národní pohár – 14.2.2015
    • 3. místo v pohárovém bodování oddílů
    • Martin Pokorný: 1. místo kata masters, 1. místo kumite masters
    • Patrik Střelec: 1. místo kata junioři, 1. místo kumite junioři
    • Franz Hinterleitner: 2. místo kata veterans
    • Václav Roučka: 2. místo kata junioři, 2. místo kumite junioři
    • Martin Špaček: 3. místo kumite masters
    • Zdeňka Chmelařová: 3. místo kumite kadetky
    • Zdeněk Sigmund: 3. místo kumite starší žáci
  • Pohár Brněnského draka – 29.11.2014
    • Martin Špaček: 1. místo kumite
    • Patrik Střelec: 2. místo kata
    • Zdeňka Chmelařová: 3. místo kata
    • Michal Rigo, Patrik Střelec, Martin Flekal: 2. místo kata tým
  • Krajský přebor JMSK – 9.11.2014
    • Nicole Štěpánková: 3. místo kata dorostenky
  • Hausnerův národní pohár – 25.1.2014
    • Martin Špaček: 1. místo kumite master, 2. místo kata master
    • Miroslav Kotík: 1. místo kata veteran
    • Franz Hinterleitner: 2 místo kata veteran
    • Patrik Střelec: 1. místo kata junioři, 2. místo kumite junioři
    • Roman Janík: 2. místo kata junioři, 3. místo kumite junioři
    • Marius Grossu: 2. místo kumite kadeti
    • Zdeňka Chmelařová: 2. místo kumite kadetky, 3. místo kata kadetky
    • Nicole Štěpánková: 3. místo kumite starší žákyně
    • 3. místo kata tým
    • 3. místo bodování oddílů
  • pohár Brněnského draka – 10.11.2013
    • Jiří Sabel: 1. místo kata starší začátečníci
    • Dušan Tichý: 2. místo kata starší začátečníci
    • Michal Rigo: 3. místo kata kadeti
    • Patrik Střelec: 2. místo kata junioři
    • Martin Flekal: 1. místo kumite kadeti
    • Dušan Tichý: 2. místo kumite kadeti
    • Michal Rigo: 3. místo kumite kadeti
    • Zdeňka Chmelařová: 1. místo kumite kadetky
    • Martin Špaček: 2. místo kumite senioři
  • 5. jarní pohár karate Humpolec – 16.3.2013
    • Patrik Střelec: 1. místo kumite
    • Zdeňka Chmelařová: 2. místo kata, 3. místo kumite
    • Michal Rigo: 2. místo kumite, 3. místo kata
  • Hausnerův národní pohár – 26.1.2013
    • kata veteráni: 1. Kotík, 2. Hinterleitner
    • kata tým: 2. muži i ženy
    • kata junioři: 2. Střelec, 3. Buřil
    • kata kadeti: 2. Grossu, 3. Oberluggauer
    • kata kadetky: 1. Helánová, 2. Chmelařová
    • kata starší žáci: 3. Tošner
    • kumite master: 1. Špaček
    • kumite junioři: 1. Buřil, 2. Střelec
    • kumite kadeti: 1. Grossu, 2. Oberluggauer, 3. Janík
    • kumite starší žáci: 3. Tošner
  • oddílové závody SKKP karate – 15.12.2012
    • kata muži: 1. Grossu, 2. Pazderka, 3. Střelec, 4. Střelka
    • kata chlapci: 1. Tošner, 2. Oberluggauer, 3. Válka, 4. Svoboda
    • kata ženy: 1. Helánová, 2. Štěpánková, 3. Čápová, 4. Chmelařová
    • kata dívky: 1. Stloukalová
    • výsledky členů oddílu z účasti na závodech 2012 (bodování):
      • 1.místo Patrik Střelec (18 bodů)
      • 2.místo Martin Špaček (11 bodů)
      • 3.místo Marius Grossu, Michal Rigo, Duc Phi Viet (7 bodů)
      • 1.místo Veronika Helánová, Aneta Stloukalová (3 body)
      • 2.místo Nicole Štěpánková (2 body)
      • 3.místo Markéta Čápová (1 bod)
  • Mikuláš Cup Ledeč – 2.12.2012
    • Patrik Střelec: 3. místo kata, 3. místo kumite
  • krajský pohár Třebíč – 17.11.2012
    • Patrik Střelec: 2. místo kata junioři, 2. místo kumite junioři do 76 kg
    • Martin Špaček: 3. místo kumite senioři do 72 kg
    • Martin Flekal: 3. místo kumite st. žáci do 45 kg
  • Pohár brněnského draka – 20.10.2012
    • Patrik Střelec: 1. místo kata junioři
    • Duc Phi Viet: 2. místo kata junioři
    • Martin Špaček: 2. místo kumite senioři
    • Miroslav Vajbar: 3. místo kumite senioři, 2. místo kata senioři
    • Marius Grossu: 3. místo kata kadeti
    • Michal Rigo: 4. místo kata kadeti
    • kata tým kadeti+junioři: 1. místo Phi Viet Duc, Patrik Střelec, Michal Rigo, 2. místo Filip Tošner, Márius Grossu, Dominik Oberluggauer
  • Ledečský pohár – 26.5.2012
    • Patrik Střelec: 1. místo kumite kadeti
    • Pavel Halva: 2. místo kata senioři
    • Michal Rigo: 3. místo kata starší žáci
    • Duc Phi Viet, Patrik Střelec, Michal Rigo, Martin Flekal: 2. místo kata tým 13+
  • 4. jarní pohár karate Humpolec – 24.3.201
    • Martin Špaček: 2. místo kumite senioři
    • Michal Rigo: 3. místo kata kadeti
  • Hausnerův pohár – 28.1.2012
    • Martin Špaček: 1. místo kumite masters, 1. místo kata masters
    • Jiří Hejduk: 2. místo kumite masters, 2. místo kata masters
    • Miroslav Vajbar: 2. místo kumite senioři, 3. místo kata senioři
    • Josef Kubálek: 2. místo kumite junioři, 3. místo kata junioři
    • Janík: 2. místo kumite kadeti, 2. místo kata kadeti
    • Patrik Střelec: 3. místo kata kadeti
    • Marius Grossu: 2. místo kumite starší žáci
    • Filip Tošner: 3. místo kata starší žáci
  • Pohár brněnského draka – 1.10.2011
    • Patrik Střelec: 1. místo kumite kadeti, 2. místo kata kadeti
    • Marius Grossu: 2. místo kumite kadeti, 1. místo kata kadeti
    • Michal Rigo: 3. místo kata kadeti
    • Duc Phi Viet: 1. místo kumite junioři, 1. místo kata junioři
    • Martin Turek: 3. místo kata junioři
    • Martin Špaček: 2. místo kumite senioři
    • Miroslav Vajbar: 3. místo kumite senioři
  • Ledečský pohár – 6. ročník, 25.6.2011
    • Marius Grossu: 3. místo kata st. žáci, 2. místo kumite st. žáci
    • Patrik Střelec: 2. místo kata kadeti, 2. místo kumite kadeti
    • Dagmar Krontorádová: 3. místo kata dorostenky, 2. místo kumite dorostenky
    • Duc Phi Viet: 2. místo kata junioři, 3. místo kumite junioři
  • 3. jarní turnaj karate Humpolec 26.3.2011
    • Duc Phi Viet: 1. místo kata junioři, 1. místo kumite junioři
    • Martin Špaček: 1. kumite senioři
    • Filip Tošner: 1. místo kata starší žáci, 1. místo kata kadeti
    • Marius Grossu: 1. místo kumite starší žáci, 3. místo kata starší žáci
    • Martin Turek: 2. místo kata junioři, 2. místo kumite junioři
    • Patrik Střelec: 2. místo kata kadeti
    • Dagmar Krontoradová: 3. místo kata kadetky
  • Hausnerův pohár 30.1.2011
    • Kotík M.: 1. místo kata veteráni
    • Špaček M.: 1. místo kata masters, 2. místo kumite senioři
    • Hinterleitner F.: 2. místo kata masters
    • Kopeček L.: 1. místo kata junioři, 2. místo kumite junioři
    • Turek M.: 2. místo kata junioři
    • Kubálek J.: 1. místo kumite kadeti, 1. místo kata kadeti
    • Albrecht: 2. místo kumite kadeti, 3. místo kata kadeti
    • Střelec: 2. místo kata kadeti, 3. místo kumite kadeti
    • Grossu M.: 2. místo kumite st. žáci, 2. místo kata st. žáci
    • Krontoradová D.: 2. místo kata st. žákyně
  • Mikuláš Cup Ledeč 4.12.2010
    • Turek Martin (dorostenci): 2. místo kata, 1. místo kumite
    • Střelec Patrik (kadeti): 2. místo kata, 3. místo kumite
    • Phi Viet Duc (dorostenci): 1. místo kata, 3. místo kumite
    • Kubálek Josef (dorostenci): 3. místo kata, 4. místo kumite
    • Tošner Filip (ml. žáci): 3. místo kata
    • Špaček Martin (senioři): 2. místo kumite
  • jarní pohár Humpolec 17.4.2010
    • Turek Martin: 1. místo kata junioři, 1. místo kumite junioři
    • Špaček Martin: 2. místo kumite senioři
    • Grossu Marius: 2. místo kumite starší žáci
    • Lepecha Saša: 3. místo kumite junioři
    • Tošner Filip: 3. místo kata mladší žáci
  • Hausnerův národní pohár 19.3.2010
    • Březina Pavel: 1. místo kata senioři
    • Kopeček Lukáš: 1. místo kata junioři, 2. místo kumite junioři
    • Kubálek Josef: 1. místo kata kadeti
    • Turek Martin: 2. místo kata kadeti
    • Tyc Tobiáš: 2. místo kumite starší žáci
    • Filip Tošner: 1. místo kata mladší žáci
  • Mikuláš Cup Ledeč 6.12.2009
    • Turek Martin: 3. místo kata kadeti
  • Ledečský pohár 2009 – TJ Sokol Ledeč, 20.6.2009 kata kadeti:
    • Turek Martin: 1. místo
    • Kubálek Josef: 2. místo
    • Urban Michal: 3. místo
      kumite:
    • Kubálek Josef: 2. místo kadeti
    • Špaček Martin: 3. místo senioři, 2. místo senioři – týmy
  • Jarní přátelský turnaj Humpolec – oddíl karate Humpolec, 21.3.2009
    • Kopeček Lukáš: 1. místo kumite junioři, 2. místo kata senioři
    • Březina Pavel (senioři): 2. místo kumite, 3. místo kata
    • Špaček Martin (senioři): 3. místo kumite
  • Hausnerův národní putovní pohár 2009 – SKKP karate Brno 6.3.2009
    • Grossu Marius (ml. žáci): 1. místo kumite, 3. místo kata
    • Kopeček Lukáš (kadeti): 1. místo kumite, 1. místo kata
    • Březina Pavel (senioři): 1. místo kata
    • Tyc Tobiáš (st. žáci): 2. místo kumite, 3. místo kata
    • Turek Martin (kadeti): 2. místo kumite, 2. místo kata
    • Špaček Martin (senioři): 2. místo kumite
  • Mikuláš Cup – TJ Sokol Ledeč, 6.12.2008
    • Martin Špaček – 2. místo kumite senioři
    • Martin Turek – 2. místo kata kadeti
  • Ledečský pohár – TJ Sokol Ledeč, 3. ročník 7.6.2008
    • Lukáš Kopeček – 1. místo kata kadeti
    • Lukáš Kopeček, Josef Kubálek, Martin Turek – 1. místo kumite kadeti tým
    • Josef Kubálek – 3. místo kata kadeti
    • Martin Turek – 4. místo kata kadeti
  • Brněnský pohár karate – AKA Ryu Brno, 17.5.2008
    • Josef Kubálek – 1. místo kata kadeti
    • Martin Turek – 2. místo kata kadeti
    • Martin Špaček, Pavel Březina – 3. místo kumite senioři
  • Hausnerův národní putovní pohár – SKKP karate Brno 29.2.2008
    • SKKP karate Brno – 2. místo celkové pořadí oddílů
    • Lukáš Kopeček – 1. místo kata kadeti
    • Martin Turek – 2. místo kata kadeti
    • Josef Kubálek – 2. místo kata starší žáci
    • Marius Grossu – 3. místo kata mladší žáci
    • Martin Špaček – 3. místo kumite senioři
    • Martin Turek, Lukáš Kopeček – 3. místo kumite kadeti
    • Josef Kubálek – 3. místo kumite starší žáci
  • Ledečský pohár – TJ Sokol Ledeč, 2. ročník 9.6.2007
    • Josef Kubálek – 1. místo kata starší žáci
    • Josef Kubálek, Martin Turek, Michal Urban – 2. místo kumite družstva
    • Martin Turek – 3. místo kata starší žáci
    • Martin Špaček – 4. místo kumite senioři


Comments are closed.